דף הבית >> ערפדי וממלאי אנרגיה לרקדניות בטן
 

למי שיודע ולמי שעדיין לא, בנוסף להיותי ציירת ורקדנית בטן, אני עמלה כרגע על הגשמת חלום נוסף: לימודי קואוצ'ינג . אני לומדת בהנאה רבה ב- קישורים כישורים . השבוע היה שיעור מעניין ומועיל על ערפדי אנרגיה ומטעיני אנרגיה, במהלכו חשבתי מתי אני חווה סיטואציות המרוקנות אותי מאנרגיה, ומה שקפץ לי היישר לראש הוא הפעמים בהם מבקשים ממני הנחה להופעה. לפני שנים למדתי בלונדון יוגה אצל מורה נהדרת, בלרינה מקצועית בעברה, עם גישה חיובית לחיים. בין השאר היא טענה שכסף הוא צורה של אנרגיה ואין מה להתבייש בו. בסוף השיעור, אחרי תרגול אסנות שונות, נשימות וניסיונות להביא את הרגל אל האוזן, היא היתה מכריזה בחיוך שהגענו לשלב החלפת האנרגיות 
פעמים רבות חשתי תחושת אי נוחות כשלקוחות ביקשו ממני הנחה, ולא מדובר על נזקקים, עבורם אני מופיעה פעמים רבות בהתנדבות מכל הלב, אלא על לקוחות פרטיים. הרגשתי שאני באה לאירוע פחות שמחה וסופרת את הדקות. כמובן שכלפי חוץ שמרתי על ארשת חייכנית ונתתי 200% אבל בפנים קצת חמוצה...בשיעור נפל לי האסימון (אני ילדת אייטיז, אנחנו עדיין חושבים באסימונים) שלמעשה כשאני מסכימה להנחה, אני מגיעה להופעה עם מצבור אנרגיה קטן יותר. אני ממש לא כועסת חלילה על הלקוחות. רבים מאלו שביקשו הנחה היו אנשים מקסימים ובאמת נהניתי להופיע ולרקוד אצלם. הרי מקובל לבקש הנחה, הוצאתם כבר המון על כיבוד, מתנות , פרחים, די ג'יי ועוד המון דברים, זה רק 50 שקל, שווה לנסות, נכון? 
מה שאני שומעת וחווה מהצד השני הוא: מה שאת עושה לא שווה תשלום מלא, זו בסך הכל שעה, רק לבוא ולרקוד קצת, מה הבעיה? כל אחת יכולה .בשביל לבוא ולרקוד בין חצי שעה לשעה, להתחבר לקהל, להקים את מי שרוצה ולהניח למי שמתבייש, לקלוט בין השורות מה קורה באירוע, להתאים עצמי על המקום לסיטואציה, לוותר על הרצון שלי לנצנץ ולתת לכלת השמחה את הבמה באהבה, לחייך ולשמור על אנרגיה גבוהה גם אם התעייפתי ואני מזיעה וכל זה כשאני לבושה כמו נסיכה ו (כיף ומהמם, לפעמים קצת לוחץ...) עבדתי ואני עובדת המון: שיעורי ריקוד, סדנאות אמן, שיעורים פרטיים, אימוני כושר, פרסום, עבודה עם אנשי מקצוע מתחומים שונים: עורכים ומעבדים מוזיקליים, אנשי שיווק, יועצים עסקיים ועוד. כל זה מגולם במחיר, מלבד ההוצאות, גם על מומחיות משלמים. ולקוחות שמשלמות לי את המחיר המלא מבלי להתווכח, לפעמים רק 50 שקל עושים את ההבדל זוכות להופעה מלאת שמחה ואנרגיה ענקית של נתינה, רק מהתחושה שכיבדו אותי ואת עבודתי.
כעת כשזיהיתי את הסיבה לתחושה הלא נעימה שלי, קל לי יותר לעמוד איתנה , זה לא תמיד קל, לעתים אני מפסידה עבודות אבל מרוויחה תחושת ערך עצמי. יכולתי גם לעשות הצגה, לנפח את המחיר ואז לתת הנחה למחיר אותו אני רוצה, אבל אני פשוט לא מרגישה נוח עם זה, למעשה מי שנחמד ולא מבקש הנחה נדפק ומשלם יותר.
הנה תמונה שלי מלאת אנרגיה, אני מודה שכשחשבתי , כמשימה נוספת בקורס, מה ממלא אותי אנרגיה, נוכחתי לדעת שלסגור עבודות עושה זאת. הטלפון בו לקוחה נחמדה מזמינה אותי להופיע וקובעת איתי תאריך ושעה עושה לי ממש טוב, מה נטותן לכם אנרגיה?


054-3077543

התקשרו

צרו איתי קשר

מלאו את פרטים ואחזור בהקדם

FacebookYoutube
054-3077543

התקשרו

צרו איתי קשר

מלאו את פרטים ואחזור בהקדם