אין ערב מרגש יותר ממסיבת המקווה, ערב נשי, כייפי ושמח שבו מתכנסות כל החברות ובנות המשפחה לרקוד לשמוח ולחגוג. בין אם אתן חוגגות באולם ובין אם אתן חוגגות בבית, אני פשוט מתה על מסיבות מקווה ויחד ניצור חגיגה נהדרת.
קודם מקבלים את הכלה בחיבוקים, ואז מתחילים בריקודים, אכנס בהפתעה בריקוד פתיחה סוחף שייגרום לכולן לרצות להצטרף, ואז לחלק הכי כייפי, הכלה שלכן תולבש בתלבושת של רקדנית בטן (היא תוכל לבחור מבין שתי אופציות כדי שתהיה הכי מרוצה) ותצא אליכן , תנו לה כפיים, צלמו כמובן ובואו להצטרף לחפלה עם שלל צעיפים מרשרשים צבעוניים. נרקוד לצלילי השירים הכי כייפים ומוכרים , ואם תרצו, אתן לכן טיפים שימושיים שיהפכו כל אחת לרקדנית. 
אם אתן עושות גם טקס חינה מסורתי, אחליף תלבושת כדי להפתיע ולגוון ואוביל את הכלה בריקודים לצלילי השירים המסורתיים, אחרי הברכות נמשיך בריקוד שמח כולנו יחד.
טאצ' אישי חשוב לי מאוד, אתאים במיוחד בשבילכן שירים שאוהבים אצלכן במשפחה, ואם הכלה אוהבת צבע מסויים, הודיעו לי ואשלב לה בתלבושת משהו יפה שהיא תאהב, אין בבית רמקול? הרמקול עלי , כל מה שנותר לכן הוא להזמין את כולן ולארגן כיבוד מפנק


הפרשת חלה חילונית
רוצות להוסיף עוד חלק אינטימי ומרגש שיוקדש כולו לכלה האהובה ולהעמקת הקשר והחיבור בין החברות ובנות המשפחה?
אני מציעה  טקס הפרשת חלה מודרני ומיוחד בו נברך, נאפה יחד ונהנה. 
בנוסף להיותי רקדנית בטן מקצועית, אני גם קונדיטורית ומנחת סדנאות אפיה, 
ואת הניסיון רב השנים והתשוקה אני מביאה עמי באהבה.
מה רבה תהיה ההפתעה שאחרי סדנה מגבשת ומיוחדת, בעוד הבית אפוף בריחות אפיה משכרים, נרים את הקצב ונשנה אווירה במסיבת ריקודים מטריפה!
אם תרצו לקבל עוד פרטים, מוזמנות להתקשר  054-3077543

מסיבת מקווה

054-3077543

התקשרו

צרו איתי קשר

מלאו את פרטים ואחזור בהקדם

FacebookYoutube
054-3077543

התקשרו

צרו איתי קשר

מלאו את פרטים ואחזור בהקדם