דף הבית >> גם רקדניות בטן רוקדות לצלילי סטטיק ובן אל
 

בין רקדניות הבטן קיים דיון מהותי לגבי הז'אנרים המוסיקליים אותם ננגן באירועים. חלקנו נרקוד ונופיע רק לצלילי שירים בערבית וחלקנו גמישות יותר. אני נמנית כמובן עם הגמישות  ( גם מנטלית וגם פיזית, שנים של שיעורי בלט ויוגה...)
אני דואגת שבאירוע ינגנו את מה שעושה שמח , מכל ז'אנר .

כמובן שכל הופעה תחל בפלייליסט שנבחר על ידי בקפידה: קטע אינסטרומנטלי סוחף לריקוד הצעיף, סולו דרבוקה תוסס ודינמי, ושירי חפלה מוכרים ואהובים כחביבי יא עייני ובסבוסה. לאחר שפרצתי לרחבה , הראיתי מי אני ומה אני יודעת לעשות וכמובן דאגתי להזמין לרחבה את כלות וחתני השמחה, אני משנה פאזה וזורמת עם הקהל.

ברפרטואר שלי תמצאו שירים מכל העדות, בנוסף לשירי פופ אהובים, המון שירים בעברית מכל התקופות והסגנונות וכל מה שמבקשים: שיר ביוונית למעגל בסוף (אני יחפה אז עדיף ללא צלחות שבורות) שיר ברוסית שכל המשפחה של הכלה אוהבת, אתם מבקשים ואני מארגנת. למעשה באירועים קטנים בהם אין די ג'יי ואני מביאה את הרמקול , למדתי עם הזמן להיות די ג'יי  על הדרך ואני חייבת לטפוח לעצמי על השכם, אני ממש לא רעה בבחירת השירים והרחבה מלאה כל הזמן. אם אני עושה עבודה ממש טובה כולם סביבי רוקדים ללא הפסקה ולאחר זמן מה אני יכולה לחמוק לרגע קט לדוכן המתוקים לחטוף איזה מעמול ולהמשיך לרקוד. 

כמובן שבשנה האחרונה אין הופעה בלי בן אל וסטטיק. אני שמה שירים שלהם בכיף, הם חמודים, רעננים ומקפיצים את כולם, ואני מתה על הסטיילינג שלהם.
השבוע הוזמנתי לקחת חלק בקליפ מחווה מושקע וכייפי לשיר טודו בום. את השיר הפיק ההרכב BEMET . ההרכב, שעושה אחלה מוזיקה , יצר גרסה שכולה בפורטוגזית. הקליפ צולם במדרחוב נווה שאנן שנראה לרגע כמו חלק משכונה בברזיל. תושבי השכונה , שבאים מהמון מדינות הרגישו כאילו הגיע אליהם קרנבל של סלבס ובין טייק לטייק כמובן שעצרנו להצטלם, אבל זה כל הכיף בצילומים בחוץ. 

סטטיק גם פרגן ושיתף את הקליפ, ברור שאתם רוצים גם לראות נכון?

קבל
לחצו כאן לצפייה בסרטון


054-3077543

התקשרו

צרו איתי קשר

מלאו את פרטים ואחזור בהקדם

FacebookYoutube
054-3077543

התקשרו

צרו איתי קשר

מלאו את פרטים ואחזור בהקדם